5 rzeczy, które warto kupić na wyprzedażach

5 rzeczy, które warto kupić na wyprzedażach

Kupowanie na wyprzedażach przypomina trochę wyprawę na polowanie: przecenionych rzeczy jest mniej, nie występują też we wszystkich rozmiarach, więc natrafienie na taka, która będzie nam odpowiadać, wcale nie jest łatwe.

Mimo wszelkich trudności, warto jednak trochę się postarać, bowiem dzięki wyprzedażom możemy ubrać się modnie za pół lub nawet jedna trzecią ceny. Oczywiście, nie wszystkie rzeczy warto kupować na przecenach – poniżej zamieszcza my listę takich, których zakupu z pewnością nie pożałujemy.

1. Żakiety i marynarki

żakiet, zwłaszcza taki o klasycznym kroju, jest ponadczasowym ciuchem i prawie zawsze się nam przyda – czy to na biznesowe wyjście, czy na kolacje, czy nawet – o zgrozo – na wizytę u teściów. Niestety, żakiety zwykle są dość drogie, szczególnie, jeśli uszyte zostały z materiałów dobrej jakości. Jeśli więc uda nam się upolować przeceniony żakiet czy marynarkę, z pewnością będzie to trafiony zakup. Jedna uwaga – kupując tego rodzaju ciuch, koniecznie należy wybrać jakiś stonowany kolor – wówczas, zmieniając kolorowe dodatki, będziemy mogły nosić go w wielu różnych sytuacjach.

2. Koszule

Koszula ma to do siebie, że równie dobrze nadaje się do szortów, jak i do eleganckiej stylizacji. Dobrze uszyta koszula z pewnością nie jest tania, warto więc skorzystać z okazji, jeśli znajdziemy jakąś fajną, przecenioną sztukę.

3. Mała czarna

Mała czarna to już absolutna klasyka i, jak twierdzą znawcy mody, każda kobieta powinna ją mieć. Jesteśmy jak najdalej od takich radykalnych stwierdzeń, ale faktem jest, że krótka, czarna kiecka, przydaje się w wielu sytuacjach – zwłaszcza, jeżeli jest na tyle neutralna, ze może stanowić bazę zarówno na wieczorne wyjście z przyjaciółmi, jak i na egzamin czy elegancką kolację przy świecach.

4. Torebki od projektantów

Elegancka torebka, zwłaszcza taka, na której widnieje znane logo, może przewyższyć ceną całą resztę naszej stylizacji – oczywiście tylko wówczas, gdy zapłacimy za nią regularną cenę. Jeśli więc natrafimy na egzemplarz z wyprzedaży, który wpadnie nam w oko, nie wahajmy się – styl i dobra marka mówią same za siebie, a taki elegancki dodatek „zrobi nam” kreację z nawet zupełnie przeciętnych ciuchów.

5. Aktualne trendy

Faktem jest, że moda szybko się zmienia, a nie zawsze mamy czas, ochotę, a przede wszystkim fundusze, by śledzić, co też aktualnie jest na topie. Z drugiej strony, fajnie jest być na bieżąco i posiadać chociaż jedną rzecz z tych, które są teraz na topie, nawet, jeśli wiemy, że jest to chwilowa moda i za parę miesięcy nikt nie będzie już tego nosił. Jeśli jednak widzimy, że jest to rzecz mocno przeceniona, warto ją kupić – będziemy wyglądać modnie, a za jakiś czas bez wyrzutów sumienia pozbędziemy się „przestarzałego” już ciucha.

Z tych wszystkich wymienionych wyżej powodów warto śledzić sklepy w Krakowie i ich aktualną ofertę, by móc natrafić na swój wymarzony ciuch w atrakcyjnej cenie!

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *