Galeria:
pon - nie: 09:00 - 21:00
Cinema City:
pon - nie: 09:30 - 22:45
Carrefour:
pon - nie: 08:00 - 22:00
Aktualności

Simple Holiday! – świąteczna kampania marki Simple CP

Simple Holiday! – świąteczna kampania marki Simple CP

W tym sezonie do świątecznej kampanii Simple CP zaprosiło sześć wyjątkowych kobiet, stojących za sukcesem marki. Modelkami zostały m.in. stylistka, projektantka, konstruktor odzieży oraz dyrektor ds. organizacyjnych, które na zdjęciach autorstwa Aldony Karczmarczyk zaprezentowały trendy na zbliżający się okres świąt.

Każda z 6 bohaterek kampanii Simple Holiday zajmuje w marce Simple CP inne stanowisko.

 Jagoda Piekarska, główna projektantka. Jagoda od lat związana jest z marką, a od kwietnia 2017 pełni rolę głównego projektanta i wraz z zespołem projektowym tworzy kolekcje zgodne z DNA marki.

 Katarzyna Gołaszewska, konstruktor odzieży. Zanim zobaczymy gotowy produkt w salonie, przechodzi on przez wiele cyklów produkcyjnych. Kasia odpowiada za prawidłowe konstrukcje ubrań, które trafiają do kolekcji.

 Olga Roth, główny visual merchandiser i stylistka marki. Olga zajmuje się stylizacjami top modelek podczas kampanii wizerunkowych oraz sesji e-commerce. Odpowiada również za stylizację witryn w salonach Simple CP.
Sophie Kobus, manager w dziale prawnym. Sophie sprawuje pieczę nad tematami administracyjnymi i prawnymi aspektami funkcjonowania marki.

 Małgorzata Dorczuk, area manager. Gosia współpracuje z Simple CP od kilkunastu lat, opiekując się częścią salonów marki w Polsce i dbając o ich prawidłowe funkcjonowanie.

 Magdalena Ignar, dyrektor ds. organizacyjnych. Magda dba o wszystkie zachodzące w firmie procesy, jest odpowiedzialna za nadzór nad wprowadzaniem kolekcji.

Modelki: Magda Ignar, Jagoda Piekarska, Olga Roth, Sophie Kobus, Małgorzata Dorczuk, Kasia Gołaszewska / Simple CP
Zdjęcia: Aldona Karczmarczyk / Van Dorsen Artists
Stylizacja: Olga Roth/ Simple CP
Włosy: Emil Zed / Van Dorsen Artists
Makijaż: Patrycja Dobrzeniecka
Produkcja i koncepcja artystyczna: Damian Adamski / Simple CP

 

Data dodania: 9 grudnia 2017

Gdzie?

Simple

pon - nie: 9:00 - 21:00

http://www.simple-cp.com

696 040 915

Branża: Moda

Jak trafić do sklepu?