Galeria:
pon - nie: 09:00 - 21:00
Cinema City:
pon - nie: 09:30 - 22:45
Carrefour:
pon - nie: 08:00 - 22:00
Aktualności

Wiosna rozkwita nagrodami w Centrum Handlowym Focus w Bydgoszczy

Wiosna rozkwita nagrodami w Centrum Handlowym Focus w Bydgoszczy

W CH Focus w Bydgoszczy zrobiło się wiosennie. Do bydgoskiego centrum zawitały już kolekcje modowe na nowy sezon. W najbliższy poniedziałek, 19 marca, startuje też akcja „Wiosna rozkwita nagrodami”, w której do zdobycia są karty prezentowe o wartości 100 i 500 złotych.

Powiew nowego sezonu w CH Focus w Bydgoszczy – w sklepach centrum pojawiły się długo wyczekiwane wiosenne kolekcje. Można zapoznać się z najnowszymi trendami w modzie
i uzupełnić garderobę o nowe ubrania, buty czy dodatki z najnowszych propozycji, a przy okazji wziąć udział w akcji „Wiosna rozkwita nagrodami”.

W wiosennym konkursie, który odbędzie się w dniach 19-25 marca, mogą wziąć udział klienci, którzy zrobią zakupy za min. 100 zł (na maksymalnie dwóch paragonach) na terenie centrum. Wystarczy zarejestrować paragon i okazać aplikację Shop Fun w Punkcie Obsługi Konkursu, aby odebrać kupon upoważniający do udziału w akcji. Zadaniem konkursowym jest odgadnięcie liczby wiosennych kwiatów znajdujących się w gablocie w Punkcie Obsługi. Nagrodami są karty prezentowe o wartości 500 zł.

To nie koniec atrakcji na powitanie wiosny w Focus w Bydgoszczy. Na klientów będą czekać także dzienne nagrody gwarantowane. Osoby, które znajdą ukryte w sklepach CH Focus
w Bydgoszczy zawieszki w kształcie kwiatów, będą mogli wymienić je na karty prezentowe
o wartości 100 złotych.

Akcja „Wiosna rozkwita nagrodami” odbędzie się w dniach 19-25 marca w godzinach 12:00-18:00.

Regulamin: Znajdź Zawieszkę Kwiat

Regulamin: Policz Wiosenne Kwiaty

Data dodania: 12 marca 2018