Gallery:
Mon - Sun: 09:00 - 21:00
Cinema City:
Mon - Sun: 09:30 - 22:45
Carrefour:
Mon - Sun: 08:00 - 22:00
News

#SneakerOn! Nowa kolekcja w salonach Sizeer

#SneakerOn! Nowa kolekcja w salonach Sizeer

Ty i one. Są z Tobą każdego dnia i każdej nocy podczas dobrej imprezy. Masz ich wiele. Zmieniasz jak rękawiczki. Dbasz i pielęgnujesz. Jesteś kolekcjonerem. Lubisz to. Kto tego nie lubi?

Ty i Twoje sneakery… Tych nigdy za wiele. Zwłaszcza gdy do Sizeer wjechała już nowa kolekcja. Przyjdź po swoje ikony. Sizeer #SneakerOn!

W salonach Sizeer właśnie wystartowała kampania multibrandowa, która prezentuje najnowszą kolekcję, wypełnioną po brzegi butami, ubraniami i akcesoriami najlepszych marek. Przyjdź i zobacz co wybraliśmy dla Ciebie z kolekcji: Nike, adidas, Reebok, Converse, New Balance, ASICS, Puma, Vans, Lacoste, New Era, Confront. Streetwear w najlepszym wydaniu.

Chcesz więcej? Na półkach Sizeer odnajdziesz unikatowe modele butów, dostępne wyłącznie w naszej sieci. To ikony, których ilość jest ograniczona dla poławiaczy sneakerowych pereł. Retroruningowy i retrobasketowy top.

Swoją stylówę możesz uzupełnić streetowymi t-shirtami, bluzami i kurtkami. Dorzuć snapback New Era i słuchawki Skullcandy.

Jesteśmy tam gdzie bije serce kultury sneakerowej. Badamy puls i działamy precyzyjnie, dostarczając ci najlepsze produkty, które ukoją głód dobrego stylu.

Sizeer #SneakerOn! Włącz się w miasto!

Adding date: 13 April 2015

Where?

Sizeer

Mon - Sun: 9:00 - 21:00

http://www.sizeer.com

(52) 349 33 03

Branch: Shoes and leather accessories, Sports and Recreation

sklep@sizeer.com.

How to find a store?