Galeria:
pon - nie: 09:00 - 21:00
Cinema City:
pon - nie: 09:30 - 22:45

Karta prezentowa

 

Karta Prezentowa Focus Mall Bydgoszcz to idealny pomysł na udany prezent. Dzięki niej bliska osoba otrzyma od Ciebie to, co sama sobie wymarzy, a nawet będzie mogła wybrać rzeczy z różnych sklepów.
Nasza Karta Prezentowa to doskonałe rozwiązanie na każdą okazję: święta, urodziny, imieniny, ślub, rocznicę czy walentynki.
Karta Prezentowa Focus Mall Bydgoszcz, czyli przedpłacona karta płatnicza, może mieć wartości od 40 do 650 zł i może być wykorzystana we wszystkich naszych sklepach, w których przyjmuje się płatność MasterCard.

Karta traci ważność po 9 miesiącach lub po wykorzystaniu dostępnych na niej środków i nie może zostać doładowana ponownie.

Kartę Prezentowę Focus Mall Bydgoszcz można nabyć w sklepie Time Trend zlokalizowanym na parterze w Centrum Handlowym Focus Mall Bydgoszcz oraz w Punkcie Informacji Klienta zlokalizowanym na parterze galerii obok Super-Pharm.

Chcesz uzyskać więcej informacji  skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 22 515 30 62 lub napisz na atriumfocus@aere.com

Regulamin_Karta_Podarunkowa

W przypadku transakcji łączonych (np. karta podarunkowa + karta płatnicza) należy zapoznać się ze strategią sprzedaży danego sklepu. W wybranych punktach sprzedaży nie ma możliwości płatności kilkoma kartami podarunkowymi na raz lub dokonania dopłaty gotówką/ kartą płatniczą.