Galeria:
pon - nie: 09:00 - 21:00
Cinema City:
pon - nie: 09:30 - 22:45
Carrefour:
pon - nie: 08:00 - 22:00
Oferta pracy

Pizza Hut – pracownik restauracji

Dodano: 13 stycznia 2017

Nazwa sklepu/ firmy: Pizza Hut

Stanowisko: Pracownik restauracji

Zakres obowiązków

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie m.in. za :

* Nawiązywanie i podtrzymywanie przyjaznych relacji z Gośćmi

* Wprowadzanie wyjątkowej atmosfery w restauracji, indywidualna oraz profesjonalna obsługa Gości

* Praca na barze, na sali, na terenie zewnętrznym restauracji

* Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku w miejscu pracy

* Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji

Wymagania:

* Otwartość i komunikatywność

* Pozytywna energia i pomysłowość

* Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie

* Wyznaczanie ambitnych celów

* Umiejętność pracy w zespole

* Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana

Kontakt / adres mailowy do przesyłania CV:        104071@amrest.eu

 Data ważności ogłoszenia:  bezterminowe

Treści dodatkowe:

Oferujemy

* Ciekawa, stabilna, pełna wyzwań praca

* Pakiet profesjonalnych szkoleń i możliwość rozwoju

* Praca w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym, otwartym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów

* Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego

* Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb

* Atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy